forms. architectsváš unikátny zážitok z architektúry
f o r m s. architects je dynamický architektonický a dizajnový ateliér. Ako architekti chápeme, že kultúra priestoru ide ruka v ruke s charakterom jeho vizuálneho znázornenia. Veríme v to, že každý priestor si vyžaduje citlivý, individuálny prístup a návrh, ktorému nechýba emócia. Preto je naším cieľom vytvoriť nielen funkčný, ale zároveň atraktívny a osobitý dizajnový zážitok.
Zameriavame sa na projektovanie širokej škály objektov vrátane korporátnych, obchodných a rezidenčných. Naše štúdio ponúka kompletný balík profesionálnych služieb a projekčných prác vo všetkých fázach projektu. Počnúc prípravou architektonických štúdií, kompletných dizajn manuálov, projektovej dokumentácie, zabezpečenia profesií a dodávateľov a následne v ďalších fázach projektu komplexného manažmentu projektu s autorským dozorom architekta. Jedným z nosných princípov, na ktorom si zakladá ateliér forms. architects je poskytnúť klientovi také estetické a funkčné riešenie, ktoré prostredníctvom aplikácie inovatívnych trendov v dizajne, architektúre či technológiách reflektuje neustály vývoj štandardu v oblasti navrhovania.
Či už ide o komplexný prístup k návrhu dispozičnému riešenia alebo priamo využitie inovatívnych a kreatívnych momentov v priestore, forms. architekti vždy robia maximum pre to, aby pretavili víziu klienta a esenciu zadania do plnohodnotného a funkčného priestoru. S ohľadom na typ, veľkosť či umiestnenie projektu, forms. architekti vždy usilujú o nadčasové a trvalo udržateľné architektonické a dizajnové riešenie.